Продуктот е успешно додаден.

БРУСКЕТИ МАРЕТИ МЕШАН ЗЕЛЕНЧУК 70Г

БРУСКЕТИ МАРЕТИ МЕШАН ЗЕЛЕНЧУК 70Г
35,00 ден. * 40,00 ден. * (12,5% попуст)

Цената со вклучен ДДВ

  • 003897
Информациии за производот "БРУСКЕТИ МАРЕТИ МЕШАН ЗЕЛЕНЧУК 70Г"
Корисни линкови за "БРУСКЕТИ МАРЕТИ МЕШАН ЗЕЛЕНЧУК 70Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "БРУСКЕТИ МАРЕТИ МЕШАН ЗЕЛЕНЧУК 70Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (99,00 MKD * / 1 kg)
99,00 ден.
ПРАСКИ ПРАСКИ
Содржжина 0.5 kg (99,00 MKD * / 1 kg)
99,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (109,00 MKD * / 1 kg)
109,00 ден.
Прегледани