Продуктот е успешно додаден.

БРУСКЕТИ МАРЕТИ СПАНАЌ/СИРЕЊЕ 70Г

БРУСКЕТИ МАРЕТИ СПАНАЌ/СИРЕЊЕ 70Г
42,00 ден. * 50,00 ден. * (16% попуст)

Цената со вклучен ДДВ

  • 003900
Информациии за производот "БРУСКЕТИ МАРЕТИ СПАНАЌ/СИРЕЊЕ 70Г"
Корисни линкови за "БРУСКЕТИ МАРЕТИ СПАНАЌ/СИРЕЊЕ 70Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "БРУСКЕТИ МАРЕТИ СПАНАЌ/СИРЕЊЕ 70Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (105,00 MKD * / 1 kg)
105,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (70,00 MKD * / 1 kg)
70,00 ден.

- 12,5 %

- 11,17 %

- 6,69 %

- 16 %

Прегледани