Продуктот е успешно додаден.

БРУСКЕТИ МАРЕТИ СПАНАЌ/СИРЕЊЕ 70Г

БРУСКЕТИ МАРЕТИ СПАНАЌ/СИРЕЊЕ 70Г
35,00 ден. * 40,00 ден. * (12,5% попуст)

Цената со вклучен ДДВ

  • 003900
Информациии за производот "БРУСКЕТИ МАРЕТИ СПАНАЌ/СИРЕЊЕ 70Г"
Корисни линкови за "БРУСКЕТИ МАРЕТИ СПАНАЌ/СИРЕЊЕ 70Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "БРУСКЕТИ МАРЕТИ СПАНАЌ/СИРЕЊЕ 70Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (99,00 MKD * / 1 kg)
99,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (109,00 MKD * / 1 kg)
109,00 ден.

- 12,5 %

Прегледани