Продуктот е успешно додаден.

БРУСКЕТИ МАРЕТИ ДОМАТ/МАСЛИНКИ/ОРИГАНО 70Г

БРУСКЕТИ МАРЕТИ ДОМАТ/МАСЛИНКИ/ОРИГАНО 70Г
29,00 ден. * 35,00 ден. * (17,14% попуст)

Цената со вклучен ДДВ

  • 003901
Информациии за производот "БРУСКЕТИ МАРЕТИ ДОМАТ/МАСЛИНКИ/ОРИГАНО 70Г"
Корисни линкови за "БРУСКЕТИ МАРЕТИ ДОМАТ/МАСЛИНКИ/ОРИГАНО 70Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "БРУСКЕТИ МАРЕТИ ДОМАТ/МАСЛИНКИ/ОРИГАНО 70Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (65,00 MKD * / 1 kg)
65,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (70,00 MKD * / 1 kg)
70,00 ден.
ПРАСКИ ПРАСКИ
Содржжина 0.5 kg (69,00 MKD * / 1 kg)
69,00 ден.
Прегледани