Продуктот е успешно додаден.

ЧИПС ЧИПСИ СТАПЧИЊА КЕЧАП 40Г

ЧИПС ЧИПСИ СТАПЧИЊА КЕЧАП 40Г
19,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 002693
Информациии за производот "ЧИПС ЧИПСИ СТАПЧИЊА КЕЧАП 40Г"
Корисни линкови за "ЧИПС ЧИПСИ СТАПЧИЊА КЕЧАП 40Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ЧИПС ЧИПСИ СТАПЧИЊА КЕЧАП 40Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ
Содржжина 0.15 kg (399,00 MKD * / 1 kg)
399,00 ден.
КРОМИД КРОМИД
Содржжина 0.5 kg (37,00 MKD * / 1 kg)
37,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (71,00 MKD * / 1 kg)
71,00 ден.
Прегледани