Продуктот е успешно додаден.

ЧОКО ДЕСЕРТ РАФАЕЛО 150Г

ЧОКО ДЕСЕРТ РАФАЕЛО 150Г
199,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000291
Информациии за производот "ЧОКО ДЕСЕРТ РАФАЕЛО 150Г"
Корисни линкови за "ЧОКО ДЕСЕРТ РАФАЕЛО 150Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ЧОКО ДЕСЕРТ РАФАЕЛО 150Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (73,00 MKD * / 1 kg)
73,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (66,00 MKD * / 1 kg)
66,00 ден.

- 8 %

СОС ТОМИ БУРГЕР220Г СОС ТОМИ БУРГЕР220Г
69,00 ден. 75,00 ден.
Прегледани