Продуктот е успешно додаден.

ЧОКО КИНДЕР ДЕЛИС 42Г

ЧОКО КИНДЕР ДЕЛИС 42Г
33,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000280
Информациии за производот "ЧОКО КИНДЕР ДЕЛИС 42Г"
Корисни линкови за "ЧОКО КИНДЕР ДЕЛИС 42Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ЧОКО КИНДЕР ДЕЛИС 42Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (72,00 MKD * / 1 kg)
72,00 ден.
КРУША САНТА МАРИЈА КРУША САНТА МАРИЈА
Содржжина 0.5 kg (117,00 MKD * / 1 kg)
117,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (46,00 MKD * / 1 kg)
46,00 ден.
Прегледани