Продуктот е успешно додаден.

ЧОКОЛАДО БАНЏИ ЛЕШНИК 27Г

ЧОКОЛАДО БАНЏИ ЛЕШНИК 27Г
10,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000098
Информациии за производот "ЧОКОЛАДО БАНЏИ ЛЕШНИК 27Г"
Корисни линкови за "ЧОКОЛАДО БАНЏИ ЛЕШНИК 27Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ЧОКОЛАДО БАНЏИ ЛЕШНИК 27Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ
Содржжина 0.15 kg (315,00 MKD * / 1 kg)
315,00 ден.
ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ
Содржжина 0.15 kg (265,00 MKD * / 1 kg)
265,00 ден.

- 8,81 %

СИРЕЊЕ ОСОГОВСКО КРАВЈО ВАКУМ /КГ СИРЕЊЕ ОСОГОВСКО КРАВЈО ВАКУМ /КГ
Содржжина 0.15 kg (269,00 MKD * / 1 kg)
269,00 ден. 295,00 ден.
ВРАТ СОЛЕТА ЧАДЕН /КГ ВРАТ СОЛЕТА ЧАДЕН /КГ
Содржжина 0.15 kg (399,00 MKD * / 1 kg)
399,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (65,00 MKD * / 1 kg)
65,00 ден.
МОРКОВ МОРКОВ
Содржжина 0.5 kg (33,00 MKD * / 1 kg)
33,00 ден.
КАШКАВАЛ ЕДАМ ПАЛАДИН 40%ММ /КГ КАШКАВАЛ ЕДАМ ПАЛАДИН 40%ММ /КГ
Содржжина 0.15 kg (339,00 MKD * / 1 kg)
339,00 ден.
Прегледани