Продуктот е успешно додаден.

ЧАЈНИ КОЛАЧИ ДОМАЧИЦА ОРИГИНАЛ 220Г

ЧАЈНИ КОЛАЧИ ДОМАЧИЦА ОРИГИНАЛ 220Г
85,00 ден. * 99,00 ден. * (14,14% попуст)

Цената со вклучен ДДВ

  • 005334
Информациии за производот "ЧАЈНИ КОЛАЧИ ДОМАЧИЦА ОРИГИНАЛ 220Г"
Корисни линкови за "ЧАЈНИ КОЛАЧИ ДОМАЧИЦА ОРИГИНАЛ 220Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ЧАЈНИ КОЛАЧИ ДОМАЧИЦА ОРИГИНАЛ 220Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (73,00 MKD * / 1 kg)
73,00 ден.
КОМПИР МЛАД /КГ КОМПИР МЛАД /КГ
Содржжина 0.5 kg (42,00 MKD * / 1 kg)
42,00 ден.

- 15 %

КУБЕТИ ПИЛЕШКО 35Г КУБЕТИ ПИЛЕШКО 35Г
17,00 ден. 20,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (71,00 MKD * / 1 kg)
71,00 ден.
ДОМАТ ДОМАТ
Содржжина 0.5 kg (73,00 MKD * / 1 kg)
73,00 ден.
ИНДИСКИ ОРЕВИ ПЕЧЕН /КГ ИНДИСКИ ОРЕВИ ПЕЧЕН /КГ
Содржжина 0.15 kg (679,00 MKD * / 1 kg)
679,00 ден.
Прегледани