Општини во кои има достава : Влае, Карпош ( 1,2,3,4),Козле, Центар, Аеродром, Лисиче, Кисела вода
Продуктот е успешно додаден.

КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС ЈАГОДА/ВАНИЛА 80Г

КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС ЈАГОДА/ВАНИЛА 80Г
25,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000634
Информациии за производот "КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС ЈАГОДА/ВАНИЛА 80Г"
Корисни линкови за "КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС ЈАГОДА/ВАНИЛА 80Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС ЈАГОДА/ВАНИЛА 80Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ
Содржжина 0.15 kg (299,00 MKD * / 1 kg)
299,00 ден.
ДИЊА ПОЛИДОР ДИЊА ПОЛИДОР
Содржжина 0.5 kg (26,00 MKD * / 1 kg)
26,00 ден.
ЛУБЕНИЦА ЛУБЕНИЦА
Содржжина 0.5 kg (13,00 MKD * / 1 kg)
13,00 ден.

- 8,03 %

СИРЕЊЕ ОСОГОВСКО МЕШАНО ВАКУМ /КГ СИРЕЊЕ ОСОГОВСКО МЕШАНО ВАКУМ /КГ
Содржжина 0.15 kg (275,00 MKD * / 1 kg)
275,00 ден. 299,00 ден.
КРАСТАВИЦА КРАСТАВИЦА
Содржжина 0.5 kg (58,00 MKD * / 1 kg)
58,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (63,00 MKD * / 1 kg)
63,00 ден.

- 40,74 %

ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ
Содржжина 0.15 kg (259,00 MKD * / 1 kg)
259,00 ден.
КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ
Содржжина 0.15 kg (299,00 MKD * / 1 kg)
299,00 ден.

- 40,74 %

КАШКАВАЛ БАВАРИА ЕДАМЕР 40% КГ КАШКАВАЛ БАВАРИА ЕДАМЕР 40% КГ
Содржжина 0.15 kg (319,00 MKD * / 1 kg)
319,00 ден.
Прегледани