Продуктот е успешно додаден.

КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС КАКАО/ВАНИЛА 80Г

КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС КАКАО/ВАНИЛА 80Г
34,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000635
Информациии за производот "КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС КАКАО/ВАНИЛА 80Г"
Корисни линкови за "КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС КАКАО/ВАНИЛА 80Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС КАКАО/ВАНИЛА 80Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (65,00 MKD * / 1 kg)
65,00 ден.
ПРАСКА НЕКТАРИНА ПРАСКА НЕКТАРИНА
Содржжина 0.5 kg (92,00 MKD * / 1 kg)
92,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (70,00 MKD * / 1 kg)
70,00 ден.
Прегледани