Продуктот е успешно додаден.

КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС КАКАО 80Г

КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС КАКАО 80Г
39,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000637
Информациии за производот "КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС КАКАО 80Г"
Корисни линкови за "КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС КАКАО 80Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "КРОАСАН 7ДЕЈС МАКС КАКАО 80Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (86,00 MKD * / 1 kg)
86,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (65,00 MKD * / 1 kg)
65,00 ден.
МАНДАРИНА МАНДАРИНА
Содржжина 0.5 kg (105,00 MKD * / 1 kg)
105,00 ден.

- 11,17 %

- 16,76 %

КРЕМ ЛИНО ЛАДА ГОЛД 350Г КРЕМ ЛИНО ЛАДА ГОЛД 350Г
149,00 ден. 179,00 ден.
Прегледани