Продуктот е успешно додаден.

ГУЛАШ КАРНЕКС ГОВЕДСКИ 400Г

ГУЛАШ КАРНЕКС ГОВЕДСКИ 400Г
225,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000075
Информациии за производот "ГУЛАШ КАРНЕКС ГОВЕДСКИ 400Г"
Корисни линкови за "ГУЛАШ КАРНЕКС ГОВЕДСКИ 400Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ГУЛАШ КАРНЕКС ГОВЕДСКИ 400Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КАШКАВАЛ ЗДРАВЈЕ МЕШАН 500Г КАШКАВАЛ ЗДРАВЈЕ МЕШАН 500Г
Содржжина 0.15 kg (639,00 MKD * / 1 kg)
639,00 ден.
КРОМИД КРОМИД
Содржжина 0.5 kg (55,00 MKD * / 1 kg)
55,00 ден.
МОРКОВ МОРКОВ
Содржжина 0.5 kg (51,00 MKD * / 1 kg)
51,00 ден.
КАШКАВАЛ КОРАБ ТРНИЦА КРАВЈИ КРУГ /КГ КАШКАВАЛ КОРАБ ТРНИЦА КРАВЈИ КРУГ /КГ
Содржжина 0.5 kg (512,00 MKD * / 1 kg)
512,00 ден.
Прегледани