Продуктот е успешно додаден.

ПАШТЕТА ПОДРАВКА ПИЛЕШКА 95Г

ПАШТЕТА ПОДРАВКА ПИЛЕШКА 95Г
34,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 010609
Информациии за производот "ПАШТЕТА ПОДРАВКА ПИЛЕШКА 95Г"
Корисни линкови за "ПАШТЕТА ПОДРАВКА ПИЛЕШКА 95Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПАШТЕТА ПОДРАВКА ПИЛЕШКА 95Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (86,00 MKD * / 1 kg)
86,00 ден.
ЛИМОН ЛИМОН
Содржжина 0.5 kg (80,00 MKD * / 1 kg)
80,00 ден.
КАШКАВАЛ МЛЕЧЕН ПАТ КРАВЈИ КОЦКА ВАКУМ /КГ КАШКАВАЛ МЛЕЧЕН ПАТ КРАВЈИ КОЦКА ВАКУМ /КГ
Содржжина 0.5 kg (435,00 MKD * / 1 kg)
435,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (65,00 MKD * / 1 kg)
65,00 ден.
КРАСТАВИЦА КРАСТАВИЦА
Содржжина 0.5 kg (109,00 MKD * / 1 kg)
109,00 ден.
ДОМАТ ДОМАТ
Содржжина 0.5 kg (137,00 MKD * / 1 kg)
137,00 ден.
МОРТАДЕЛА ПИК ВРБОВЕЦ /КГ МОРТАДЕЛА ПИК ВРБОВЕЦ /КГ
Содржжина 0.15 kg (469,00 MKD * / 1 kg)
469,00 ден.

- 27,94 %

Прегледани