Продуктот е успешно додаден.

ПАШТЕТА КАРНЕКС ШУНКА 75Г

ПАШТЕТА КАРНЕКС ШУНКА 75Г
40,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000080
Информациии за производот "ПАШТЕТА КАРНЕКС ШУНКА 75Г"
Корисни линкови за "ПАШТЕТА КАРНЕКС ШУНКА 75Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПАШТЕТА КАРНЕКС ШУНКА 75Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (62,00 MKD * / 1 kg)
62,00 ден.
КРАСТАВИЦА КРАСТАВИЦА
Содржжина 0.5 kg (86,00 MKD * / 1 kg)
86,00 ден.
Прегледани