Продуктот е успешно додаден.

ПАШТЕТА АРГЕТА МИСИРКИНА 95Г

ПАШТЕТА АРГЕТА МИСИРКИНА 95Г
49,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000247
Информациии за производот "ПАШТЕТА АРГЕТА МИСИРКИНА 95Г"
Корисни линкови за "ПАШТЕТА АРГЕТА МИСИРКИНА 95Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПАШТЕТА АРГЕТА МИСИРКИНА 95Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

- 14,04 %

КРЕМ СИРЕЊЕ АБЦ 100Г КРЕМ СИРЕЊЕ АБЦ 100Г
49,00 ден. 57,00 ден.
ДОМАТ РОЗЕВ /КГ ДОМАТ РОЗЕВ /КГ
Содржжина 0.5 kg (72,00 MKD * / 1 kg)
72,00 ден.
ЈАБОЛКО АЈДАРЕТ ЈАБОЛКО АЈДАРЕТ
Содржжина 0.5 kg (37,00 MKD * / 1 kg)
37,00 ден.
Прегледани