Продуктот е успешно додаден.

ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 27Г

ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 27Г
27,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000254
Информациии за производот "ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 27Г"
Корисни линкови за "ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 27Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 27Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ
Содржжина 0.15 kg (465,00 MKD * / 1 kg)
465,00 ден.
Прегледани