Продуктот е успешно додаден.

ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 27Г

ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 27Г
23,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000254
Информациии за производот "ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 27Г"
Корисни линкови за "ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 27Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 27Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

- 18,75 %

ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ
Содржжина 0.15 kg (299,00 MKD * / 1 kg)
299,00 ден.
СИРЕЊЕ ЗДРАВЈЕ МЕШАНО ВАКУМ /КГ СИРЕЊЕ ЗДРАВЈЕ МЕШАНО ВАКУМ /КГ
Содржжина 0.15 kg (335,00 MKD * / 1 kg)
335,00 ден.
ДОМАТ РОЗЕВ /КГ ДОМАТ РОЗЕВ /КГ
Содржжина 0.5 kg (59,00 MKD * / 1 kg)
59,00 ден.
Прегледани