Општини во кои има достава : Влае, Карпош ( 1,2,3,4),Козле, Центар, Аеродром, Лисиче, Кисела вода
Продуктот е успешно додаден.

НАРЕЗАК НЕО ГОВЕДСКИ 150Г

НАРЕЗАК НЕО ГОВЕДСКИ 150Г
55,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 004008
Информациии за производот "НАРЕЗАК НЕО ГОВЕДСКИ 150Г"
Корисни линкови за "НАРЕЗАК НЕО ГОВЕДСКИ 150Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "НАРЕЗАК НЕО ГОВЕДСКИ 150Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

Прегледани