Продуктот е успешно додаден.

ПАШТЕТА ШУНКА КАРНЕКС 150Г ЛИМЕНКА

ПАШТЕТА ШУНКА КАРНЕКС 150Г ЛИМЕНКА
43,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 007660
Информациии за производот "ПАШТЕТА ШУНКА КАРНЕКС 150Г ЛИМЕНКА"
Корисни линкови за "ПАШТЕТА ШУНКА КАРНЕКС 150Г ЛИМЕНКА"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПАШТЕТА ШУНКА КАРНЕКС 150Г ЛИМЕНКА"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КИКИРИКИ ЧЕЗА ПЕЧЕНИ СОЛЕНИ /КГ КИКИРИКИ ЧЕЗА ПЕЧЕНИ СОЛЕНИ /КГ
Содржжина 0.15 kg (210,00 MKD * / 1 kg)
210,00 ден.
КИКИРИКИ ЧЕЗА ПРЖЕНИ /КГ КИКИРИКИ ЧЕЗА ПРЖЕНИ /КГ
Содржжина 0.15 kg (169,00 MKD * / 1 kg)
169,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (99,00 MKD * / 1 kg)
99,00 ден.

- 8,95 %

ЗАЧИН ВЕГЕТА 500Г ЗАЧИН ВЕГЕТА 500Г
173,00 ден. 190,00 ден.
Прегледани