Општини во кои има достава : Влае, Карпош ( 1,2,3,4),Козле, Центар, Аеродром, Лисиче, Кисела вода
Продуктот е успешно додаден.

ХАРТИЈА ВИОЛЕТА КАМИЛИЦА 3СЛ 10/1

ХАРТИЈА ВИОЛЕТА КАМИЛИЦА 3СЛ 10/1
139,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 005796
Информациии за производот "ХАРТИЈА ВИОЛЕТА КАМИЛИЦА 3СЛ 10/1"
Корисни линкови за "ХАРТИЈА ВИОЛЕТА КАМИЛИЦА 3СЛ 10/1"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ХАРТИЈА ВИОЛЕТА КАМИЛИЦА 3СЛ 10/1"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (80,00 MKD * / 1 kg)
80,00 ден.

- 28,57 %

ПИПЕРКИ БЛАГИ /КГ ПИПЕРКИ БЛАГИ /КГ
Содржжина 0.5 kg (35,00 MKD * / 1 kg)
35,00 ден. 49,00 ден.

- 29,09 %

ДОМАТ ДОМАТ
Содржжина 0.5 kg (39,00 MKD * / 1 kg)
39,00 ден. 55,00 ден.
КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ
Содржжина 0.15 kg (299,00 MKD * / 1 kg)
299,00 ден.

- 15,29 %

СЕМКИ ЧЕЗА ПЕЧЕНИ /КГ СЕМКИ ЧЕЗА ПЕЧЕНИ /КГ
Содржжина 0.15 kg (199,00 MKD * / 1 kg)
199,00 ден.

- 28,57 %

Прегледани