Продуктот е успешно додаден.

СОК КИМ ОД ДОМАТИ 200МЛ

СОК КИМ ОД ДОМАТИ 200МЛ
30,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000189
Информациии за производот "СОК КИМ ОД ДОМАТИ 200МЛ"
Корисни линкови за "СОК КИМ ОД ДОМАТИ 200МЛ"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "СОК КИМ ОД ДОМАТИ 200МЛ"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

- 20,44 %

ФСТАЦИ МЕЏИК 150Г ФСТАЦИ МЕЏИК 150Г
179,00 ден. 225,00 ден.
ДОМАТ РОЗЕВ /КГ ДОМАТ РОЗЕВ /КГ
Содржжина 0.5 kg (215,00 MKD * / 1 kg)
215,00 ден.
КРУША САНТА МАРИЈА КРУША САНТА МАРИЈА
Содржжина 0.5 kg (125,00 MKD * / 1 kg)
125,00 ден.
ЈАБОЛКО АЈДАРЕТ ЈАБОЛКО АЈДАРЕТ
Содржжина 0.5 kg (35,00 MKD * / 1 kg)
35,00 ден.
МОДАР ПАТЛИЏАН /КГ МОДАР ПАТЛИЏАН /КГ
Содржжина 0.5 kg (279,00 MKD * / 1 kg)
279,00 ден.
КРАСТАВИЦА КРАСТАВИЦА
Содржжина 0.5 kg (115,00 MKD * / 1 kg)
115,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (86,00 MKD * / 1 kg)
86,00 ден.

- 11,76 %

СОК НЕКТАР ПРАСКА 1.5Л СОК НЕКТАР ПРАСКА 1.5Л
75,00 ден. 85,00 ден.
Прегледани