Продуктот е успешно додаден.

СОК НЕКТАР МИКС 50% 1Л

СОК НЕКТАР МИКС 50% 1Л
62,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000011
Информациии за производот "СОК НЕКТАР МИКС 50% 1Л"
Корисни линкови за "СОК НЕКТАР МИКС 50% 1Л"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "СОК НЕКТАР МИКС 50% 1Л"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

ЈАБОЛКО ГРИНИ ЈАБОЛКО ГРИНИ
Содржжина 0.5 kg (51,00 MKD * / 1 kg)
51,00 ден.
КРОМИД КРОМИД
Содржжина 0.5 kg (46,00 MKD * / 1 kg)
46,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (85,00 MKD * / 1 kg)
85,00 ден.
ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ
Содржжина 0.15 kg (399,00 MKD * / 1 kg)
399,00 ден.

- 13,88 %

- 28,68 %

Прегледани