Продуктот е успешно додаден.

СОК НЕКТАР ПОРТОКАЛ 100% 1Л

СОК НЕКТАР ПОРТОКАЛ 100% 1Л
79,00 ден. * 89,00 ден. * (11,24% попуст)

Цената со вклучен ДДВ

  • 000001
Информациии за производот "СОК НЕКТАР ПОРТОКАЛ 100% 1Л"
Корисни линкови за "СОК НЕКТАР ПОРТОКАЛ 100% 1Л"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "СОК НЕКТАР ПОРТОКАЛ 100% 1Л"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (94,00 MKD * / 1 kg)
94,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (75,00 MKD * / 1 kg)
75,00 ден.

- 11,06 %

ЛИМОН ЛИМОН
Содржжина 0.5 kg (95,00 MKD * / 1 kg)
95,00 ден.

- 25,84 %

- 39,11 %

Прегледани