Продуктот е успешно додаден.

ПИЛЕ ПЕРУТНИНА СИТНО ЗАМРЗНАТО КЕСА

ПИЛЕ ПЕРУТНИНА СИТНО ЗАМРЗНАТО КЕСА
205,00 ден. *
Содржина: 0.2 kg (205,00 MKD * / 1 kg)

Цената со вклучен ДДВ

  • 002547
  • Овој производ се мери на вага и варира по тежина а горе е истакната приближна цена. Во кошницата ќе биде наведена најблиската приближна цена според количината која сте ја одбрале. Финалната цена ке биде на самата фискална сметка откако ке се измери тежината на производот. Ако плаќате преку интернет од вашата сметка ќе се наплати оној износ кој што ќе го добиете на нашата сметка после испораката. Сликата на производот е само симболичен приказ.
Информациии за производот "ПИЛЕ ПЕРУТНИНА СИТНО ЗАМРЗНАТО КЕСА"
Корисни линкови за "ПИЛЕ ПЕРУТНИНА СИТНО ЗАМРЗНАТО КЕСА"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПИЛЕ ПЕРУТНИНА СИТНО ЗАМРЗНАТО КЕСА"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (82,00 MKD * / 1 kg)
82,00 ден.

- 3,17 %

- 21,58 %

- 3,65 %

- 3,39 %

- 21,13 %

ГЕЛ НИВЕА КРЕМ КЕР 500МЛ ГЕЛ НИВЕА КРЕМ КЕР 500МЛ
209,00 ден. 265,00 ден.
МОРТАДЕЛА ФЕЛСИНЕО ПРШУТ И ФСТАК  /КГ МОРТАДЕЛА ФЕЛСИНЕО ПРШУТ И ФСТАК /КГ
Содржжина 0.15 kg (489,00 MKD * / 1 kg)
489,00 ден.
Прегледани