Општини во кои има достава : Влае, Карпош ( 1,2,3,4),Козле, Центар, Аеродром, Лисиче, Кисела вода
Продуктот е успешно додаден.

ПОГАЧИЦИ ШУНКА/КАШКАВАЛ 480Г

ПОГАЧИЦИ ШУНКА/КАШКАВАЛ 480Г
79,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 001458
Информациии за производот "ПОГАЧИЦИ ШУНКА/КАШКАВАЛ 480Г"
Корисни линкови за "ПОГАЧИЦИ ШУНКА/КАШКАВАЛ 480Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПОГАЧИЦИ ШУНКА/КАШКАВАЛ 480Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КАШКАВАЛ ОЛДЕНБУРГЕР ЕДАМЕР 40% /КГ КАШКАВАЛ ОЛДЕНБУРГЕР ЕДАМЕР 40% /КГ
Содржжина 0.15 kg (389,00 MKD * / 1 kg)
389,00 ден.
МАСЛИНКИ ОЛИМП ЦРНИ 121-140 /КГ МАСЛИНКИ ОЛИМП ЦРНИ 121-140 /КГ
Содржжина 0.15 kg (299,00 MKD * / 1 kg)
299,00 ден.
ЗЕЛКА МЛАДА/КГ ЗЕЛКА МЛАДА/КГ
Содржжина 0.5 kg (20,00 MKD * / 1 kg)
20,00 ден.
МАНДАРИНА МАНДАРИНА
Содржжина 0.5 kg (65,00 MKD * / 1 kg)
65,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (80,00 MKD * / 1 kg)
80,00 ден.

- 28,57 %

ПИПЕРКИ БЛАГИ /КГ ПИПЕРКИ БЛАГИ /КГ
Содржжина 0.5 kg (35,00 MKD * / 1 kg)
35,00 ден. 49,00 ден.
КОМПИР КОМПИР
Содржжина 0.5 kg (26,00 MKD * / 1 kg)
26,00 ден.
КРАСТАВИЦА КРАСТАВИЦА
Содржжина 0.5 kg (90,00 MKD * / 1 kg)
90,00 ден.

- 29,09 %

ДОМАТ ДОМАТ
Содржжина 0.5 kg (39,00 MKD * / 1 kg)
39,00 ден. 55,00 ден.
Прегледани