Продуктот е успешно додаден.

МАЈОНЕЗ КИМ ПОСЕН 630Г

МАЈОНЕЗ КИМ ПОСЕН 630Г
125,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000193
Информациии за производот "МАЈОНЕЗ КИМ ПОСЕН 630Г"
Корисни линкови за "МАЈОНЕЗ КИМ ПОСЕН 630Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "МАЈОНЕЗ КИМ ПОСЕН 630Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КРАСТАВИЦА КРАСТАВИЦА
Содржжина 0.5 kg (87,00 MKD * / 1 kg)
87,00 ден.
ЛИМОН ЛИМОН
Содржжина 0.5 kg (95,00 MKD * / 1 kg)
95,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (94,00 MKD * / 1 kg)
94,00 ден.

- 21,82 %

ЛЕШНИК МЕЏИК СУШЕНИ 150Г ЛЕШНИК МЕЏИК СУШЕНИ 150Г
129,00 ден. 165,00 ден.

- 20,2 %

Прегледани