Продуктот е успешно додаден.

СЕНФ ЕТА НАТУРЕТА ЦЕЛОЗРНЕСТ 190Г ТЕГЛА

СЕНФ ЕТА НАТУРЕТА ЦЕЛОЗРНЕСТ 190Г ТЕГЛА
69,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000156
Информациии за производот "СЕНФ ЕТА НАТУРЕТА ЦЕЛОЗРНЕСТ 190Г ТЕГЛА"
Корисни линкови за "СЕНФ ЕТА НАТУРЕТА ЦЕЛОЗРНЕСТ 190Г ТЕГЛА"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "СЕНФ ЕТА НАТУРЕТА ЦЕЛОЗРНЕСТ 190Г ТЕГЛА"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

РИБА ОСЛИЌ ХЕК /КГ РИБА ОСЛИЌ ХЕК /КГ
Содржжина 0.2 kg (159,00 MKD * / 1 kg)
159,00 ден.
КОПАН СО НАДКОПАН БИБО ПИЛЕШКИ /КГ КОПАН СО НАДКОПАН БИБО ПИЛЕШКИ /КГ
Содржжина 0.15 kg (102,00 MKD * / 1 kg)
102,00 ден.
ПИЛЕ ПЕРУТНИНА СИТНО КЕСА ПИЛЕ ПЕРУТНИНА СИТНО КЕСА
Содржжина 0.2 kg (205,00 MKD * / 1 kg)
205,00 ден.
Прегледани