Продуктот е успешно додаден.

ДОМАТНО ПИРЕ КИМ 360Г

ДОМАТНО ПИРЕ КИМ 360Г
72,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000212
Информациии за производот "ДОМАТНО ПИРЕ КИМ 360Г"
Корисни линкови за "ДОМАТНО ПИРЕ КИМ 360Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ДОМАТНО ПИРЕ КИМ 360Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

ЛИМОН ЛИМОН
Содржжина 0.5 kg (87,00 MKD * / 1 kg)
87,00 ден.

- 13,92 %

МАЈОНЕЗ ТОМИ КЕСА 263Г МАЈОНЕЗ ТОМИ КЕСА 263Г
68,00 ден. 79,00 ден.
СИРЕЊЕ БАЧИЛО КРАВЈО ВАКУМ СИРЕЊЕ БАЧИЛО КРАВЈО ВАКУМ
Содржжина 0.15 kg (279,00 MKD * / 1 kg)
279,00 ден.
Прегледани