Продуктот е успешно додаден.

ТАРТАР СОС КИМ 90МЛ

ТАРТАР СОС КИМ 90МЛ
18,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000196
Информациии за производот "ТАРТАР СОС КИМ 90МЛ"
Корисни линкови за "ТАРТАР СОС КИМ 90МЛ"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ТАРТАР СОС КИМ 90МЛ"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (64,00 MKD * / 1 kg)
64,00 ден.

- 11,11 %

СОК СИНАЛКО ОРАНЖ 2Л СОК СИНАЛКО ОРАНЖ 2Л
40,00 ден. 45,00 ден.

- 5,59 %

КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ
Содржжина 0.15 kg (315,00 MKD * / 1 kg)
315,00 ден.

- 3,33 %

- 13,08 %

ОРЕВИ ЧЕЗА ЈАТКИ /КГ ОРЕВИ ЧЕЗА ЈАТКИ /КГ
Содржжина 0.15 kg (565,00 MKD * / 1 kg)
565,00 ден. 650,00 ден.

- 9,26 %

АЈРАН СУТАШ 1Л АЈРАН СУТАШ 1Л
49,00 ден. 54,00 ден.
Прегледани