Продуктот е успешно додаден.

ТАРТАР СОС КИМ 50МЛ

ТАРТАР СОС КИМ 50МЛ
12,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000197
Информациии за производот "ТАРТАР СОС КИМ 50МЛ"
Корисни линкови за "ТАРТАР СОС КИМ 50МЛ"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ТАРТАР СОС КИМ 50МЛ"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

МЕРИЦА 1Л МЕРИЦА 1Л
69,00 ден.
СИРЕЊЕ ЗДРАВЈЕ МЕШАНО ВАКУМ /КГ СИРЕЊЕ ЗДРАВЈЕ МЕШАНО ВАКУМ /КГ
Содржжина 0.15 kg (385,00 MKD * / 1 kg)
385,00 ден.

- 10,45 %

СОК ВИВА ЈАБОЛКО 100% 1Л СОК ВИВА ЈАБОЛКО 100% 1Л
60,00 ден. 67,00 ден.
Прегледани