Продуктот е успешно додаден.

ЛЕПАК ЛОКТАЈТ 3Г

ЛЕПАК ЛОКТАЈТ 3Г
79,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000094
Информациии за производот "ЛЕПАК ЛОКТАЈТ 3Г"
Корисни линкови за "ЛЕПАК ЛОКТАЈТ 3Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ЛЕПАК ЛОКТАЈТ 3Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КРОМИД КРОМИД
Содржжина 0.5 kg (107,00 MKD * / 1 kg)
107,00 ден.
ЗЕЛКА МЛАДА/КГ ЗЕЛКА МЛАДА/КГ
Содржжина 1 kg
59,00 ден.
МОРКОВ МОРКОВ
Содржжина 0.5 kg (38,00 MKD * / 1 kg)
38,00 ден.

- 41,7 %

Прегледани