Продуктот е успешно додаден.

СРЕДСТВО ДОМЕСТОС ЦИТРУС ФРЕШ 750МЛ

СРЕДСТВО ДОМЕСТОС ЦИТРУС ФРЕШ 750МЛ
89,00 ден. * 102,00 ден. * (12,75% попуст)

Цената со вклучен ДДВ

  • 001283
Информациии за производот "СРЕДСТВО ДОМЕСТОС ЦИТРУС ФРЕШ 750МЛ"
Корисни линкови за "СРЕДСТВО ДОМЕСТОС ЦИТРУС ФРЕШ 750МЛ"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "СРЕДСТВО ДОМЕСТОС ЦИТРУС ФРЕШ 750МЛ"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КОМПИР МЛАД /КГ КОМПИР МЛАД /КГ
Содржжина 0.5 kg (42,00 MKD * / 1 kg)
42,00 ден.
КАШКАВАЛ КОРАБ ТРНИЦА МЕШАН ВАК. /КГ КАШКАВАЛ КОРАБ ТРНИЦА МЕШАН ВАК. /КГ
Содржжина 0.15 kg (567,00 MKD * / 1 kg)
567,00 ден.

- 10,96 %

ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ
Содржжина 0.15 kg (399,00 MKD * / 1 kg)
399,00 ден.
СЕМКИ ЧЕЗА ПЕЧЕНИ /КГ СЕМКИ ЧЕЗА ПЕЧЕНИ /КГ
Содржжина 0.15 kg (340,00 MKD * / 1 kg)
340,00 ден.
Прегледани