Општини во кои има достава : Влае, Карпош ( 1,2,3,4),Козле, Центар, Аеродром, Лисиче, Кисела вода
Продуктот е успешно додаден.

КЕСИ ФИНО СО ВРВКА КЛАСИК 60Л 1/10

КЕСИ ФИНО СО ВРВКА КЛАСИК 60Л 1/10
68,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 004392
Информациии за производот "КЕСИ ФИНО СО ВРВКА КЛАСИК 60Л 1/10"
Корисни линкови за "КЕСИ ФИНО СО ВРВКА КЛАСИК 60Л 1/10"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "КЕСИ ФИНО СО ВРВКА КЛАСИК 60Л 1/10"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

Прегледани