Продуктот е успешно додаден.

ПРЕЛИВ КИМ ЧОКОЛАДЕН 350Г

ПРЕЛИВ КИМ ЧОКОЛАДЕН 350Г
69,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000200
Информациии за производот "ПРЕЛИВ КИМ ЧОКОЛАДЕН 350Г"
Корисни линкови за "ПРЕЛИВ КИМ ЧОКОЛАДЕН 350Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПРЕЛИВ КИМ ЧОКОЛАДЕН 350Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

СИРЕЊЕ БУЧЕН КОЗЈАК БЕЛО КРАВЈО /КГ СИРЕЊЕ БУЧЕН КОЗЈАК БЕЛО КРАВЈО /КГ
Содржжина 0.15 kg (330,00 MKD * / 1 kg)
330,00 ден.
МАРУЛА МАРУЛА
20,00 ден.
СИРЕЊЕ КАНЗОНА БЛУ /КГ СИРЕЊЕ КАНЗОНА БЛУ /КГ
Содржжина 0.15 kg (525,00 MKD * / 1 kg)
525,00 ден.

- 12,73 %

Прегледани