Продуктот е успешно додаден.

СОДА БИКАРБОНА АЛКАЛОИД 1КГ

СОДА БИКАРБОНА АЛКАЛОИД 1КГ
154,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 012370
Информациии за производот "СОДА БИКАРБОНА АЛКАЛОИД 1КГ"
Корисни линкови за "СОДА БИКАРБОНА АЛКАЛОИД 1КГ"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "СОДА БИКАРБОНА АЛКАЛОИД 1КГ"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (85,00 MKD * / 1 kg)
85,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (46,00 MKD * / 1 kg)
46,00 ден.
КОМПИР МЛАД /КГ КОМПИР МЛАД /КГ
Содржжина 0.5 kg (43,00 MKD * / 1 kg)
43,00 ден.

- 21,23 %

Прегледани