Продуктот е успешно додаден.

ПАШТЕТА КАРНЕКС ЈЕТРЕНА 50Г

ПАШТЕТА КАРНЕКС ЈЕТРЕНА 50Г
23,00 ден. * 26,00 ден. * (11,54% попуст)

Цената со вклучен ДДВ

  • 000076
Информациии за производот "ПАШТЕТА КАРНЕКС ЈЕТРЕНА 50Г"
Корисни линкови за "ПАШТЕТА КАРНЕКС ЈЕТРЕНА 50Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПАШТЕТА КАРНЕКС ЈЕТРЕНА 50Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

БАДЕМ ЧЕЗА ПЕЧЕН /КГ БАДЕМ ЧЕЗА ПЕЧЕН /КГ
Содржжина 0.15 kg (650,00 MKD * / 1 kg)
650,00 ден.
ПИЛЕ ГРИЛ ЦЕКИН КЕСА ПИЛЕ ГРИЛ ЦЕКИН КЕСА
Содржжина 0.2 kg (189,00 MKD * / 1 kg)
189,00 ден.
Прегледани