Општини во кои има достава : Влае, Карпош ( 1,2,3,4),Козле, Центар, Аеродром, Лисиче, Кисела вода
Продуктот е успешно додаден.

ПАШТЕТА АРГЕТА ТУНА 95Г

ПАШТЕТА АРГЕТА ТУНА 95Г
60,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000261
Информациии за производот "ПАШТЕТА АРГЕТА ТУНА 95Г"
Корисни линкови за "ПАШТЕТА АРГЕТА ТУНА 95Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПАШТЕТА АРГЕТА ТУНА 95Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ
Содржжина 0.15 kg (329,00 MKD * / 1 kg)
329,00 ден.
ГРОЗЈЕ КАРДИНАЛ/ЦРНО ГРОЗЈЕ КАРДИНАЛ/ЦРНО
Содржжина 0.5 kg (180,00 MKD * / 1 kg)
180,00 ден.
ДОМАТ ДОМАТ
Содржжина 0.5 kg (139,00 MKD * / 1 kg)
139,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (69,00 MKD * / 1 kg)
69,00 ден.
МОРТАДЕЛА РОСА ЛЕОНЧИНИ 1/2 /КГ МОРТАДЕЛА РОСА ЛЕОНЧИНИ 1/2 /КГ
Содржжина 0.15 kg (319,00 MKD * / 1 kg)
319,00 ден.

- 23,53 %

СУПА МАГИ ПИЛЕШКА 40Г СУПА МАГИ ПИЛЕШКА 40Г
13,00 ден. 17,00 ден.
ЦИТРОН ЦРВЕН ЦИТРОН ЦРВЕН
Содржжина 0.5 kg (69,00 MKD * / 1 kg)
69,00 ден.

- 10,19 %

ЧОКОЛИНО ПОДРАВКА 500Г ЧОКОЛИНО ПОДРАВКА 500Г
185,00 ден. 206,00 ден.

- 15,19 %

КАФЕ МИНАС 200Г КАФЕ МИНАС 200Г
67,00 ден. 79,00 ден.
Прегледани