Продуктот е успешно додаден.

ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 45Г

ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 45Г
32,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000252
Информациии за производот "ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 45Г"
Корисни линкови за "ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 45Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПАШТЕТА АРГЕТА КОКОШКИНА 45Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

СИРЕЊЕ ЗДРАВЈЕ МЕШАНО ВАКУМ /КГ СИРЕЊЕ ЗДРАВЈЕ МЕШАНО ВАКУМ /КГ
Содржжина 0.15 kg (329,00 MKD * / 1 kg)
329,00 ден.
ЛИМОН ЛИМОН
Содржжина 0.5 kg (57,00 MKD * / 1 kg)
57,00 ден.

- 14,04 %

КРЕМ СИРЕЊЕ АБЦ 100Г КРЕМ СИРЕЊЕ АБЦ 100Г
49,00 ден. 57,00 ден.
ГРАДИ ПИЛЕШКИ СОЛЕТА /КГ ГРАДИ ПИЛЕШКИ СОЛЕТА /КГ
Содржжина 0.15 kg (255,00 MKD * / 1 kg)
255,00 ден.
ДОМАТ ДОМАТ
Содржжина 0.5 kg (52,00 MKD * / 1 kg)
52,00 ден.
КАШКАВАЛ ЗДРАВЈЕ МЕШАН 500Г КАШКАВАЛ ЗДРАВЈЕ МЕШАН 500Г
Содржжина 0.15 kg (452,00 MKD * / 1 kg)
452,00 ден.
ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (73,00 MKD * / 1 kg)
73,00 ден.
ЈАБОЛКО ГРИНИ ЈАБОЛКО ГРИНИ
Содржжина 0.5 kg (39,00 MKD * / 1 kg)
39,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (66,00 MKD * / 1 kg)
66,00 ден.
Прегледани