Продуктот е успешно додаден.

ПАШТЕТА АРГЕТА ПОСНА 95Г

ПАШТЕТА АРГЕТА ПОСНА 95Г
64,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000266
Информациии за производот "ПАШТЕТА АРГЕТА ПОСНА 95Г"
Корисни линкови за "ПАШТЕТА АРГЕТА ПОСНА 95Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ПАШТЕТА АРГЕТА ПОСНА 95Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КОМПИР МЛАД /КГ КОМПИР МЛАД /КГ
Содржжина 0.5 kg (39,00 MKD * / 1 kg)
39,00 ден.
МАСЛИНКИ ЕЛИТА КАЛАМАТА 161-180 /КГ МАСЛИНКИ ЕЛИТА КАЛАМАТА 161-180 /КГ
Содржжина 0.15 kg (305,00 MKD * / 1 kg)
305,00 ден.
КРАСТАВИЦА КРАСТАВИЦА
Содржжина 0.5 kg (144,00 MKD * / 1 kg)
144,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (72,00 MKD * / 1 kg)
72,00 ден.

- 6,45 %

Прегледани