Општини во кои има достава : Влае, Карпош ( 1,2,3,4),Козле, Центар, Аеродром, Лисиче, Кисела вода
Продуктот е успешно додаден.

КРОАСАН 7ДЕЈС ДАБЛ ВИШНА/ВАНИЛА 80Г

КРОАСАН 7ДЕЈС ДАБЛ ВИШНА/ВАНИЛА 80Г
25,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000632
Информациии за производот "КРОАСАН 7ДЕЈС ДАБЛ ВИШНА/ВАНИЛА 80Г"
Корисни линкови за "КРОАСАН 7ДЕЈС ДАБЛ ВИШНА/ВАНИЛА 80Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "КРОАСАН 7ДЕЈС ДАБЛ ВИШНА/ВАНИЛА 80Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ
Содржжина 0.15 kg (329,00 MKD * / 1 kg)
329,00 ден.
СИРЕЊЕ ОСОГОВСКО МЕШАНО ВАКУМ /КГ СИРЕЊЕ ОСОГОВСКО МЕШАНО ВАКУМ /КГ
Содржжина 0.15 kg (316,00 MKD * / 1 kg)
316,00 ден.
КРАСТАВИЦА КРАСТАВИЦА
Содржжина 0.5 kg (72,00 MKD * / 1 kg)
72,00 ден.
БАНАНИ БАНАНИ
Содржжина 0.5 kg (61,00 MKD * / 1 kg)
61,00 ден.
ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ ФИЛЕ СОЛЕТА ПИЛЕШКО ЧАДЕНО /КГ
Содржжина 0.15 kg (259,00 MKD * / 1 kg)
259,00 ден.
МАНДАРИНА МАНДАРИНА
Содржжина 0.5 kg (67,00 MKD * / 1 kg)
67,00 ден.
Прегледани