Продуктот е успешно додаден.

ГРАВ КАРНЕКС ПОСЕН 400Г

ГРАВ КАРНЕКС ПОСЕН 400Г
78,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 000071
Информациии за производот "ГРАВ КАРНЕКС ПОСЕН 400Г"
Корисни линкови за "ГРАВ КАРНЕКС ПОСЕН 400Г"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "ГРАВ КАРНЕКС ПОСЕН 400Г"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

ПОРТОКАЛ ПОРТОКАЛ
Содржжина 0.5 kg (56,00 MKD * / 1 kg)
56,00 ден.
КРОМИД КРОМИД
Содржжина 0.5 kg (27,00 MKD * / 1 kg)
27,00 ден.
ПИЛЕ ГРИЛ ЦЕКИН КЕСА ПИЛЕ ГРИЛ ЦЕКИН КЕСА
Содржжина 0.2 kg (189,00 MKD * / 1 kg)
189,00 ден.

- 19,87 %

ПУТЕР ЗБРЕГОВ 250Г ПУТЕР ЗБРЕГОВ 250Г
125,00 ден. 156,00 ден.
Прегледани