Општини во кои има достава : Влае, Карпош ( 1,2,3,4),Козле, Центар, Аеродром, Лисиче, Кисела вода
Продуктот е успешно додаден.

СОК ФРУКТАЛ ДВОЕН ВИТАМИН Ц 0.2Л

СОК ФРУКТАЛ ДВОЕН ВИТАМИН Ц 0.2Л
10,00 ден. *

Цената со вклучен ДДВ

  • 001396
Информациии за производот "СОК ФРУКТАЛ ДВОЕН ВИТАМИН Ц 0.2Л"
Корисни линкови за "СОК ФРУКТАЛ ДВОЕН ВИТАМИН Ц 0.2Л"
Читај, пишувај и дискутирај производиmehr
Коментари за "СОК ФРУКТАЛ ДВОЕН ВИТАМИН Ц 0.2Л"
Внесете коментар
Коментарите ќе станат активни само после верификација.
Ве молиме внесете ги карактерите од сликата во текст полето

Полињата маркирани со * се задолжителни.

КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ КАШКАВАЛ КАПОНЕ МОЦАРЕЛА ПИЦА /КГ
Содржжина 0.15 kg (329,00 MKD * / 1 kg)
329,00 ден.
КРАСТАВИЦА КРАСТАВИЦА
Содржжина 0.5 kg (72,00 MKD * / 1 kg)
72,00 ден.
Прегледани